Загальні умови і положення користування послугами і матеріалами academy.minfin.com.ua

Застереження: Наведена тут інформація не є індивідуальною інвестиційною консультацією та/або інвестиційною порадою. Наведені інвестиційні рішення та приклади інвестицій ґрунтуються на особистому досвіді інвестування, не є і не можуть бути інвестиційними рекомендаціями щодо інвестиційної стратегії щодо фінансових інструментів. Наведена інформація є навчальною інформацією. Індивідуальні результати від інвестицій залежать від багатьох факторів, в тому числі від курсів валют, політичної та економічної ситуації, наявністю форс-мажорних обставин, періоду інвестування, особистого досвіду інвестора, обраної інвестором стратегії (стратегій) інвестування і т.д.
1. ВСТУП
Ці Загальні Умови та Положення регулюють правовий режим користування матеріалами та послугами, пропонованими на сайті academy.minfin.com.ua, а також встановлюють порядок надання послуг.Будь ласка, уважно прочитайте ці Загальні Умови та Положення.Користування сайтом academy.minfin.com.ua і іншими сайтами проекту (далі «Сайт» або «Сайти»), а також користування продуктами та послугами, пропонованими на сайті (далі по тексту «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) і нами - компанією TREEUM HOLDINGS LIMITED LTD (далі по тексту "Адміністрацією сайту", "нами" або "ми", "Компанія").Компанія має ряд представників (агентів) на території країн СНД і в інших країнах. У деяких випадках, ці особи будуть діяти або надавати Послуги від імені компанії.Для послуг, що надаються резидентам України, під компанією розуміється TREEUM HOLDINGS LIMITED LTD.Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією завжди буде включати в себе ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються "Загальні умови").Крім Загальних умов, ваш договір з компанією, також включає додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в повідомленнях, що діють у відношенні Послуг.Загальні умови і додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.Товариство не є професійним учасником ринку капіталів та не здійснює діяльність з інвестиційного консультування в розумінні закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» 3480-iv від 23.02.2006 року
2. ПРЕДМЕТ УГОДИ
2.1 Сторони і предмет угодиЦі Загальні Умови та Положення є для користувача угода, укладена вами (користувачем сайту academy.minfin.com.ua) і нами Компанією.Предметом угоди є користування матеріалами сайту, а також платними послугами (сервісами), які ми пропонуємо на нашому сайті academy.minfin.com.ua, а також інших сайтах проекту (далі по тексту "Сервіси" або "Послуги").
2.2 Умови користування платними послугами і матеріалами сайтуКористувачем може бути будь-яка особа, яка приймає умови угоди і використовує матеріали сайту, а також користується послугами сайту з причин, не пов'язаних з комерційною метою або підприємницькою діяльністю. Для придбання послуг користувач повинен мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18 річного віку.
2.3 Використання інтелектуальної власностіВсі матеріали, розміщені на сайті academy.minfin.com.ua, а також матеріали, що надаються користувачеві в ході надання платних послуг (контент) є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії TREEUM HOLDINGS LIMITED LTD.Вільне та безоплатне використання матеріалів, що входять до складу сайту academy.minfin.com.ua обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.Копіювання, використання (відтворення) і поширення матеріалів, розміщених на сайті або надаються користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту з метою ведення конкурентної діяльності, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
2.4 Додаткові умови і положенняМи залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування матеріалами та послугами сайту, обов'язкові для виконання. Проте, ми зобов'язуємося повідомити вас про це заздалегідь.За користувачем залишається право призупинити використання платних послуг згідно наступних правил:Під час використання платної послуги "Навчання трейдингу" за користувачем залишається право призупинити користування послугою не більш ніж на 2 (два) тижні (14 календарних днів сумарно). Призупинення користування послугою можливо не більше ніж 2 (два) рази протягом всього періоду навчання. Термін призупинення не залежить від обраного користувачем пакета послуг.Під час використання платної послуги "Навчання інвестування" за користувачем залишається право призупинити користування послугою не більш ніж на 2 (два) тижні (14 календарних днів сумарно). Призупинення користування послугою можливо не більше ніж 2 (два) рази протягом всього періоду навчання. Термін призупинення не залежить від обраного користувачем пакета послуг.
3. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ ACADEMY.MINFIN.COM.UA
3.1 Платні послуги та безкоштовні матеріалиОбсяг послуг, пропонованих academy.minfin.com.ua доступних вам, залежить від умов придбаного продукту і пакета послуг.Якщо ви користуєтеся матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту academy.minfin.com.ua і поширюваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.У разі придбання пакета платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту, і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату або ж оформити щомісячну передплату на сервіси academy.minfin.com.ua.Умови користування платною підпискою регулюються положеннями окремого договору (оферти), який ви укладаєте з нами в процесі оформлення передплати.Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів або програмам навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання вам необхідно придбати такі послуги окремо.Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.
3.2 Ціни і вартість послугВартість придбаних вами послуг (пакета послуг в рамках програми навчання або щомісячної підписки), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті academy.minfin.com.ua або повинні бути вказані в повідомленні, направленому вам за адресою електронної пошти, вказаною при реєстрації.
3.3 Додаткові умови оплатиКомпанія надає можливість оплати послуг (пакета послуг в рамках програми навчання) частинами. Повна вартість послуг може оплачуватися 2-мя (двома) рівними частинами на підставі виставлених рахунків. Термін дії рахунку не перевищує 2 (два) банківських дня з моменту виставлення. Друга частина оплати проводиться користувачем послуг на розрахункові рахунки компанії не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів з моменту проведення першої частини оплати. За Користувачем послуг залишається право сплатити 100% вартості достроково, не порушуючи умови угоди. При цьому Компанія (Адміністрація сайту) залишає за собою право встановлювати (змінювати) розмір і терміни оплати за попереднім погодженням з користувачем сайту (послуг).
4. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
4.1. Користуючись безкоштовними матеріалами або прибрати платні послуги на сайті, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.
5. ВИСНОВОК УГОДИ
Порядок формування та укладення відповідної угоди залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати, а також від того, оформляєте ви щомісячну передплату на послуги academy.minfin.com.ua.
5.1 Висновок користувальницької угодиПри користуванні безкоштовними матеріалами, розміщеними в відритих розділах сайту, користувач сайту укладає Угоду на умовах Загальних Умов та Положень.У разі придбання передплаченого пакету послуг, Угоду (договір про надання послуг) формується в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). Угода складається з цих Загальних умов і положень, умов пакету послуг (опублікованих на сторінці продукту), а також тексту листа, що містить істотні умови угоди (ціна, термін та інші умови), спрямованого користувачеві за адресою електронної пошти, вказаною при оформленні замовлення. Угода вважається укладеною в момент оплати користувачем замовленого пакета послуг одним з доступних способів оплати на сайті або з моменту оплати користувачем виставленого нами рахунку.В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, Угода (договір про надання послуг) формується в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле) і вважається укладеним в момент успішного введення ваших платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи, на умовах цих Загальних умов і положень, Договору-оферти і умов підписки, опублікованих на сторінці продукту.
5.2 Придбання декількох продуктів або додаткових послугКупуючи послуги на нашому сайті, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити будь-які помилки введення до моменту завершення процесу покупки - оплати пакета послуг або введення коректних платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи для підписок.
6. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
6.1 УгодаУгода, укладена між вами і нами в зв'язку з використанням матеріалів сайту, вважається укладеним на невизначений строк.Термін дії угоди про використання (договору про надання послуг), укладеного в зв'язку з придбанням передплаченого пакету послуг або оформленням Щомісячної плати за користування, визначається умовами пакета послуг або умовами передплати, опублікованими на сторінці продукту на сайті academy.minfin.com.ua.
6.2 Разові послугиБудь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з боку користувача, спрямовані на припинення послуг не потрібно.
6.3 ПідпискаПідписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження. Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями незалежно від того користувалися ви зазначеними послугами academy.minfin.com.ua чи ні.
7. УМОВИ ОПЛАТИ
7.1 Списання коштівУ разі придбання пакета послуг, в момент укладення Договору про надання послуг, відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, кошти списуються за мінімальний термін підписки. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг в новому розрахунковому періоді.
7.2 Невиконання платіжних зобов'язаньМи залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти, ми маємо право не починати надання послуги до моменту їх оплати.У разі недотримання умов пп. 3.3 цієї Угоди Компанія (Адміністрація сайту) залишає за собою право призупинити надання послуг до повного виконання зобов'язань з боку Користувача послуг. У разі відмови Користувача від виконання своїх зобов'язань по оплаті послуг частинами, і відмови від користування послугою (пакетом послуг) в цілому, Компанія (Адміністрація сайту) не повертає розмір вже здійсненої оплати.
8. СПОСІБ ОПЛАТИ
Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті academy.minfin.com.ua.У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати послуг.
9. ПРАВО ВІДМОВИ
9.1 Політика відмови від послугПісля того як ви уклали Угоду (договір про надання послуг), придбали пакет послуг разово або оформили періодичну підписку на послуги academy.minfin.com.ua, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від отримання послуг і отримати повернення грошових коштів.Ви маєте право відмовитися від отримання Послуг та Сервісів:- дистанційні курси навчання з блоку «Навчання трейдингу» - протягом 7 днів з моменту оплати;- дистанційні курси навчання з блоку «Навчання інвестування» - протягом 7 днів з моменту оплати;- інші Послуги та сервіси - 7 днів з моменту оплати.Для оформлення відмови від послуг та отримання повернення коштів ви повинні направити, нам письмове повідомлення у вільній формі і отримати відшкодування, направивши лист за адресою, вказаною на сайті. Ви також можете оформити відмову від отримання послуг і отримати відшкодування коштів по телефону, для цього, зв'яжіться з нами по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті. В такому випадку, ми підтвердимо отримання запиту шляхом подання відповідного повідомлення на адресу електронної пошти, вказаною при оформленні замовлення.Для дотримання встановленого терміну відмови вам досить повідомити нас про відмову не пізніше чотирнадцяти (14) днів з дати оплати пакета послуг / дати оформлення передплати.
9.2. Наслідки відмови від послугЯкщо ви повідомили нас про відмову від послуг в зазначений термін, ми зобов'язуємося повернути вам всі платежі, отримані від вас в якості оплати продукту або підписки, протягом 14 календарних днів з дня отримання запиту на повернення.Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. У разі якщо при здійсненні повернення платежу, ми оплачуємо будь-які додаткові комісії платіжних систем, пов'язані з поверненням, ми утримуємо розмір комісії з суми повернення.У разі, якщо ви вже почали користуватися послугами протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної суми, суму вартості послуг, фактично наданих на момент отримання повідомлення про відмову, пропорційно обсягу вже наданих послуг, по відношенню до загального оплачених послуг.
9.3 Закінчення періоду відмовиУ разі, якщо послуги були надані в повному обсязі, до закінчення періоду відмови і до моменту отримання повідомлення про відмову від договору, повернення грошових коштів не здійснюється.У разі відмови від отримання послуг з порушенням зазначеного терміну, повернення грошових коштів не здійснюється, а така відмова вважається порушенням умов договору.
10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ
10.1 Приписи законуПоложення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від положень угоди про використання. Ваші права споживача, встановлені законом, в будь-якому разі, не будуть порушені.
10.2 Застереження про гарантіїМи не даємо жодних гарантій, що користування послугами academy.minfin.com.ua принесе очікуваний вами результат. Ми не можемо обіцяти вам успіх. Але, конкретні результати навчання залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо вплинути, такі як ваші індивідуальні здібності до навчання, а також сумлінне виконання домашніх завдань і наших рекомендацій. Тому, результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами.
11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
11.1 Загальні положенняУ разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у порядку, встановленому укладеною Угодою.
11.2 Ми несемо відповідальності за:- порушення умов Правил користування угодою;- порушення умов і термінів надання послуг;- надання послуг неналежної якості.
11.3 Ми не несемо відповідальності за:- неможливість надання послуг з причин від нас не залежать, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам;- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача);- порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення користувача, який використовується ним для отримання послуг;- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;- будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.
11.4. Ви несете відповідальність за:- використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до інформаційних матеріалів і сервісів;- Використання матеріалів, розміщених на сайті або надаються користувачеві в ході надання платних послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам або з метою ведення конкурентної діяльності;- порушення умов платежу.
11.5. Обмеження відповідальності:Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:- продовженням термінів надання послуг або- наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.
11.6 Відповідальність наших працівників і агентівУ тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.
12. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ ACADEMY.MINFIN.COM.UA
Залежно від придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам.На умовах набутого вами пакету послуг або підписки, ми надаємо вам право (обмежену ліцензію) на використання контенту в некомерційних цілях на умовах цієї угоди.
13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗМІЩЕННЯ ВАШИХ МАТЕРІАЛІВ І КОНТЕНТУ
13.1 Обмеження відповідальності за розміщення контентуВи несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах в процесі користування послугами academy.minfin.com.ua. Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.
13.2 Відповідності вимогам законодавстваРозміщуючи ваш власний контент ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропаганди насильства, садизма, дискримінації, що містить загрози або наклеп.Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб. Справжнє стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати прав третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.
13.3 Відшкодування шкодиЯкщо ви порушуєте вимоги розділу 14.2., Ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.
14. ПРИПИНЕННЯ УГОДИ
14.1 УгодаВи маєте право припинити користування сайтом і набутими послугами в будь-який час, без пояснення причин, тим самим ви припиняєте дію укладеного користувальницької угоди (одностороння відмова від договору). Для цього, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.Будь ласка, зверніть увагу, після того як відмовилися від послуг (розірвали угоду користувача), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент видалення облікового запису ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів academy.minfin.com.ua не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.Ми залишаємо за собою право розірвати угоду користувача без вказівки причин, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за одну (1) тиждень до планованої дати розірвання, але в будь-якому випадку, угоду користувача не може бути розірвано раніше закінчення мінімального сплаченого терміну підписки або моменту закінчення терміну надання послуг за умовами передплаченого пакету послуг.
14.2 ПідпискаКожна підписка на послуги academy.minfin.com.ua повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати зазначену підписку без вказівки причин в будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду на який підписка була продовжена.Ви можете скасувати будь-яку підписку на наші послуги на нашому сайті academy.minfin.com.ua вибравши відповідну настройку в вашому кабінеті користувача і Відв'яжіть платіжну карту. Ви також можете відмовитися від підписки направивши нам email повідомлення за адресою або поштою.Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального терміну передплати або періоду, на який підписка була продовжена, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за один (1) тиждень до планованої дати скасування.
14.3 Одностороння відмова від договору з вагомих підставКожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав. Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду користувача або скасувати вашу підписку негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте умови та положення угоди про використання та / або цих Загальних Правила і Положення користування послугами, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.
15. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої політики конфіденційності; ви завжди можете знайти актуальну версію політики конфіденційності на нашому сайті academy.minfin.com.ua. Зокрема, ці умови регламентують збір, використання і захист ваших персональних даних.Зверніть увагу, що, користуючись сайтом, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.
16. ЗМІНИ В ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови та Положення, які вступають в силу в майбутньому. Ми повідомимо вам про зміни по email не пізніше ніж за дві (2) тижні до моменту запланованого вступу в силу нової версії Загальних Умов та Положень.Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов та Положень і продовжуєте користуватися послугами academy.minfin.com.ua, в такому випадку нова редакція Умов та Положень вважається прийнятою вами.У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку. Ми також додатково повідомимо вас про ваше право заявити заперечення, а також про можливий термін заперечень, і повідомимо вам про юридичні наслідки заперечення або пропуску встановленого терміну для направлення заперечень.
17. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕНЯ

17.1 Право, що застосовується
Відносини сторін регулюються нормами законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів, по операціях з споживачами в межах Європейського Союзу, також застосовується законодавство країни проживання користувача.
17.2 Мова угоди
Мова угоди - українська.
17.3 Дійсність положень
Якщо будь-яка з умов угоди використання стає недійсним або суперечить чинному законодавству, такий стан замінюється аналогічним, максимально відповідає початковим намірам Сторін, що містилися в Загальних Умовах та Положеннях. Недійсність окремих положень угоди не тягне недійсності угоди використання в цілому.

18. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПОСЛУГИ

Постачальник послуг на території України:
TREEUM HOLDINGS LIMITED LTD